| anonim_4396 a întrebat:

De ce grașii/grasele se irită (opăresc) mai des între picioare? Așa am auzit că se întâmplă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Pentru că atunci când merg li se freacă pielea dintre picioare, neavând pic de spațiu acolo. Transpiră și se irită.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Din cauza transpiratiei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca au bulanele groase si se freaca intre ele pana se irita.

| mgtow a răspuns:

Pentru ca freaca mult pielea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E adevărat. laughing

| Mosotti a răspuns:

Cum de ce? Ca se freaca picioarele unul de altul mai intens ca la ceilalti.