| INCREDIBILus a întrebat:

De ce imi creste barba numai in zona barbiei(si in jos pe gat) si in rest doar cateva fire?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Încă nu s-a dezvoltat complet barba. Mai așteaptă 1-2 ani și ai să vezi că o să îți crească și pe față.

Răspuns utilizator avertizat
| UltraLex a răspuns:

Pai probabil esti tanar si nu s-a extins complet inca
Sau daca esti trecut de 20 inseamna ca esti ''mai spân'' in cazul acesta este ceva genetic si s-ar putea nici sa nu se mai extinda mult

| INCREDIBILus explică (pentru UltraLex):

Am 17 ani si 2 luni banuiesc ca mai e timp

| UltraLex a răspuns:

Inseamna ca mai este timp si se va raspandi foarte rapid cand se va intampla
Am observat ca asa a fost si la mine si la altii
Deci nu iti face grijiwinking