| tpuforyou a întrebat:

De ce imi curge sange din nas >?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IoanaStn1996 a răspuns:

1. cadere de calciu
2. lovitura
3. vase sparte
big grin

| tpuforyou explică (pentru IoanaStn1996):

Se intampla si cand este foarte frig afara )!

| tpuforyou explică (pentru IoanaStn1996):

Am ceva pentru tine!

6 răspunsuri:
| tpuforyou explică:

Ex > am plecat de acasa spre scola iar in statia de autobuz, fara nici un semn a inceput sa imi curga sange din nas. problema este ca mi.a curs foarte mult?

| myruna2012 a răspuns:

Probabil de la vase sparte.

Eu am cazut odata cu bicicleta si mi-am spart nasul si tot nu-mi curge si nu mi-a curs.

Probabil si de la caderea de calciu.

Sau poate cand erai racit si cand suflai nasul mai iesea si sange.

Si acum probabil a mai ramas sange acolo.

| emiliaalexandra a răspuns:

Oboseala este inca un motiv