| mariobros a întrebat:

De ce imi lacrimeaza ochii dimineata cand este racoare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sa stii ca si eu patesc la fel, dar nu e nimic grav, doar ca ochii unora sunt mai sensibili la anumiti factori si iti produce lacrimarea...ai grija de tine. ceaoo.

| mariobros explică:

@claudYu, si mie, om fi vampiri reincarnati

| cLaudYu a răspuns:

Mie imi lacrimeaza si cand ii putin vant (inclusiv de la aer conditionat), sau cand ii soare foarte mare (chiar daca nu ma uit la el)straight face

| cLaudYu a răspuns:

S-ar putealaughing

| knnight a răspuns:

Si mie lacrimeaza la vant sau soare dimineata, dar asta nu e grav, trecebig grin, si cum se spune at ti se vad ochii fain cand ai lacrimati si cand ai pe cineva lg tinebig grin:X