| alma200033 a întrebat:

De ce imi pocneste dintele? Este posibil sa fie fisurat si daca da cum se trateaza

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Un dinte fisurat, se rezolva numai la dentist.

1 răspuns:
| emy a răspuns:

Buna dimineata, draga! happy Eu cred ca cel mai bine ar fi sa consulti un medic stomatolog si asta, cat mai repede. Multa sanatate iti doresc si o zi frumoasa! kiss