| Titiana_Nistor_1978 a întrebat:

De ce imi tiuie urechile cand pun telefonul la incarcat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lolaroza a răspuns:

Probabil sa fie un scurt circuit undeva, sau încărcătorul telefonului nu mai funcționează corect. Încearcă cu un alt telefon în aceeași priza cu un alt încărcător. Dacă ai aceeași senzație. Roagă pe cineva sa îți verifice priza.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti sigura ca urechile iti tiuie?

| Catrice a răspuns:

Încărcătorul e de vină.