| Myr3ll1994 a întrebat:

De ce imi transpira palmele aproape tot timpul mai ales cand sunt la scoala am problema asta de foarte mult timp si nu stiu cum pot sa o rezolv. ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Incearca sa bei mai multa apa.Toxinele nu au prin ce "transpira" iar tocmai de aceia ies prin palme.

| Visatoarea a răspuns:

Poti sa ai o usoara lipsa de calciu...

Iti recomand sa faci analize!

| Just Kiddin' a răspuns:

Autocontrol. desi pare ciudat, sunt doar emotiile. trebuie sa te autoeduci sa nu mai ai emotii, sa ai mai multa incredere in tine, in propriile forte. am mai avut si eu probleme din astea, dar, daca m-am gandit ca stiu, nu mi s-a mai intamplat.
winking sper ca te-am ajutat!

Răspuns utilizator avertizat