| anonim_4396 a întrebat:

De ce in timp ce fac sex oamenii scot acele sunete, geme sau ceva de genul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sa moara vecinii de ciuda!

| doctorandus a răspuns:

Nu toti fac asa. In Tantra se zice ca nu e bine sa gemi ca animalele.

| adela2012 a răspuns (pentru doctorandus):

Tantra? Ce e o Tantra?

| doctorandus a răspuns (pentru adela2012):

Tantra e o practica spirituala indiana, care pune accentul pe sexualitate, Tantra de mana dreapta mergand pe abstinenta, iar Tantra de mana stanga ajungand pana la orgii. In Romania MISA lui Bivolaru se lauda ca face Tantra.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Hmmm,de placere, banuiesc

| badboy18 a răspuns:

De placere

| Miaauu a răspuns:

Pentru ca e ceva firesc, de la care nu te poti abtine. Cand esti excitata, simti nevoia de a scoate un sunetlaughing).

| adela2012 a răspuns (pentru Miaauu):

Hmmmmmmm......si decat cand faci sex esti excitat?