| iumele a întrebat:

De ce își lasă unii bărbați unghia foarte lunga de la degetul mare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din cauza proastei educatii.

| Simpatic a răspuns:

Pentru a se scobi in nas 99%, cu 1% ramas cred ca il folosesc pentru urechi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate canta la chitara

| gabicoo a răspuns:

De cocalari ce sunt.
happy

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Unii îşi lasă şi la unghia mică.

| gogu220 a răspuns:

Dacă era la degetul mic era pentru ceara din ureche, dar la degetul mare? Poate că vor să atragă atenţia, şi cum nu au bani nici de maşină dar nici de un telefon cât de cât, ce vrei să facă?