| Anaa939839393 a întrebat:

De ce ma doare in piept! Azi m-am jucat cu paletele si am alergat, am simtit o durere dar am trecut peste si acum cand rad ma doare! Paote sa fie din cauza ca pana acum nu am facut sport si azi am facut? Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bnder a răspuns:

Daca te doare in mijloc-stanga pieptului poate fi de la inima sau de la plamani pentru ca in urma activitatii fizice ai avut hiper tensiune sau hipoventilatie. O sa iti treaca pana maine dimineata.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este de la lipsa totala de activiatate, acum ai facut febra musculara.
Va trece in cateva zile, dar este indicat sa continui sa faci sport, ca musculatura sa se destinda.