| Oliwer123 a întrebat:

De ce ma tot ustura in gât? O fi o simpla răceală sau o fi din cauza fumatului? Vreau sa mentionez ca FUMEZ cam 2 tigari pe zi (rusesc dar rar si nu prea tare si usturimea nu se realizeaza când înghit ci doar atunci când respir). Astept păreri.P.S De fumat nu fumez de mult timp

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Poate ai cancer sau vreo tumoare in gat

| Buzi213 a răspuns:

Poate ai cancer.