| Abcfunny a întrebat:

De ce ma trezesc in fiecare dimineata ragusita ...nu sunt racita si nu beau suc/apa rece?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Ca sa nu mai fi ragusita dimineata e bine sa iti faci un ceai de fructe cu miere si lamaie

| maryana5 a răspuns:

In timpul zilei presupun ca esti obisnuita sa vorbesti cam mult laughing in limita normaluluiwinking iar noaptea...probabil nu vorbesti in somn iar asta duc ca urmare a faptului cand incerci sa vorbesti sa fi ragusita... Sfatul meu este sa incerci ziua sa nu faci eforturi verbale sa nu tipi daca te enerveaza ceva chatterbox etc.
Cum e vorba din popor: FI mai scumpa la vorbawinking
succes kiss
xoxooo, mry peace sign

| JackieSue a răspuns:

Si eu am problema astalaughing. Dar dupa ce beau apa nu mai am probleme.

| domidoc a răspuns:

Inseamna ca toata noaptea te visezi cantareata.

| Jonsdottir a răspuns:

Si eu am problema asta, poate din cauza ca vorbesc muult seara inainte de culcare laughing