| lisa.lisa a întrebat:

De ce ma trezesc uneori dimineata cu dureri de spate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Sint multe cauze, patul tau nu este unul confortabil, ai probleme cu rinichii, ori te-a tras curentul, dormi intr-o pozitie incorecta, ori folosesti tocuri inalte.

auran
| auran a răspuns:

Schimba salteaua si lasa blugii cu talie joasa - jos

| alexam a răspuns:

Pentru ca nu ai un pat bun, de fapt despre saltea e vorba, sau nu te poti odihni intr-o pozitie corecta/ comoda in caz ca stai prea mult la birou ( munca ) sau la scoala/ liceu/ facultate, in banca... sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti avea probleme cu rinichii, sau poti fi balonata(da dureri de spate si intercostale)probleme neurologice, porti tocuri si iti afecteaza centrul de greutate, salteaua e veche si neadecvata.ar fi o groaza, dar mai bine mergi la un medic.