| Lukasz a întrebat:

De ce mereu dupa ce joc fotbal cate o ora ma doare capul tare rau in partea stanga?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| tril a răspuns:

Pentru ca depui efort, alergand. Si probabil iti creste tensiunea prea mult. Sfatul meu este sa mergi la medic. La un neurolog. Renunta la fotbal pana vezi ce ai. Sa nu faci vreo comotie, Doamne fereste!

| Mirris a răspuns:

Du-te la medic.Nu-i de joaca cu sanatatea

| Chende_Valentin_1995 a răspuns:

E de la tensiune, consulta un doctor, sau du-te la medicul scolii sa iti mai ia tensiunea