| AnneMarri a întrebat:

De ce mulţi sunt obsedaţi de Facebook?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Pentru ca nu au ce face 80% restul 20% isi verifica inboxul si se mai joaca

8 răspunsuri:
| AnneMarri explică:

@fetitaCUmistourile, nu, nu concurez pentru cea mai proastă întrebare pe TPU, m-am gândit să-ţi las ţie preminul acesta. kiss
Facebook-ul o fi şi folositor în felul lui, dar mai mult nu. Pierzi toată ziua pentru a vedea în ce ţări mai trăiesc acei prieteni.
Şi, da, ai dreptate, nu am prieteni pe facebook, prefer să mă lipsesc de ei. Îmi plac mai mult prieteniile adevărate.winking

| shainitainii a răspuns (pentru AnneMarri):

Dar pe facebook iti poti face multe prietenii adevarate. Am cunoscut oameni extraordinari pe facebook. Imi pare rau ca gandesti asa.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Candidezi cumva pentru cea mai proasta intebare de pe TPU?
Faceookul este folositor! Vezi pe unde au mai umblat prietenii tai, prin ce tari mai traiesc, si multe altele. Daca tu nu ai prieteni e partea2a!

| mihaelutzamy a răspuns:

Pur si simplu,,, acolo ai lumea ta dar virtual, esti alaturi de prieteni prin acest intermediu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Promisiunea, foarte buna replicawinking bravo.

| Xpressurself a răspuns:

Nu-i invata nimeni cum sa fie mai buni. Sunt in voia hormonilor.

| Any25 a răspuns:

Pentru ca daca nu ai Facebook nu esti nimeni, nu existi. Am simtit asat pe pielea mea inainte sa imi fac si eu cont. Asa e in ziua de azi. Sper ca te-am ajutat.

| flashback a răspuns:

Pai ai pe cei dragi p facebook ai jocuri multe te mai obliga prieteniiwaiting Ca pe mine lipsa de ocupatie...Etc