| Sheamus a întrebat:

De Ce Sorin Ovidiu Vantu este in scaun cu rotile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimineata, are un handicap locomotor de mic, mai multe detalii nu cunoscwinking

| MMihai a răspuns:

Folosesc scaune cu (rotile,) roți oamenii care au probleme cu picioarele.
Unul care nu are nevoie de un scaun cu roți, nu folosește așa ceva.

| Esperança a răspuns:

Ca sa-i planga lumea de mila ca el e un om "cinstit" si f "corect", dar noi oamenii mai simplii, suntem mai rai cu el si il acuzam de fel si fel de lucruri pe care el nici nu le-a gandit macar laughing) laughing Sper ca nu ma crezihee hee

| Psihoyounger a răspuns:

Nu mă interesează ce face acest individ, precum nu mă interesează de persoanele cu care nu am de-a face. Nu e problema noastră. Se preface, nu se preface, e bolnav, nu e bolnav, oricum nu avem ce să-i facem. Aşa că asta e.

| Tristan1987 a răspuns:

De fatada, pretinde ca e bolnav cu capu laughing)