| anonim_4396 a întrebat:

De ce tot zic unii ca liceeni/studentii din anii terminali o sa mearga fizic la cursuri? Pe ei ii ocoleste corona sau ce? Nu stiam ca virusul asta e asa de politicos incat sa evite studentii din ani terminali!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Zic poate ca sa le dea speranța studenților ca vor mai merge și ei la cursuri. Deși nu se va merge chiar dacă sunt ani terminali. Poate doar la unele facultăți pentru lucrări practice care nu se pot face in sistem online.

| anonima188888 a răspuns:

Noi avem nevoie de pregătire suplimentara deoarece avem examene de care depinde viitorul nostru, o pregatire care necesită prezenta noastra in bănci. sper ca te-am lamurit.