| PopStarInMyMind a întrebat:

De ceva timp am probleme cu vocea.Simt mereu ceva in gat,cand cant si i-au note mai inalte(pe care puteam sa le i-au inainte) imi sare vocea, sunt ragusita si ma cam doare gatul.Este posibil sa mi se schimbe si mie vocea? Sunt fata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Tedydragutza13 a răspuns:

Buna stiam ca baietilor li se schimba vocea dar e posibil si fetelor intreab-o pe mama ta ea iti poate spune mai multe despre pubertate si tot ori cum nu te ingrijora exerseaza si totul va fi bine succes