| Madalin556788965 a întrebat:

De ceva timp imi zvacneste tot corpul si nu stiu de ce.Cand ies afara simt ca nu pot sa stau in picioare.Am avut aceleasi probleme si vara trecuta.Atunci am facut niste analize si un RMN si m-au zis ca nu am nimic.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate fi o lipsa de calciu/vitamine/o glicemie mica/mare/anemie.
Adreseaza-te medicului de familie si a sti ce are de facut.
O zi buna happy

| Deliiiia a răspuns:

Ti-ai verificat tensiunea? Fa si niste analize de sange, poate ai anemie.

Nu trebuie sa fie foarte grav, din moment ce se exclude ceva neurologic.

| Anabellaftw a răspuns:

Poate ai o lipsa de calciu si pur si simplu nu poti sta in caldura! As zice sa consumi lactate si sa porți o șapca cd iesi afara