| visulmeu a întrebat:

- De ceva timp simt o durere in spate, zona lombara, gen' parca cineva mi-ar baga o injectie intre inele, ma dor si muschi, soldurile in spate. Gen' daca manac de dimineata pana seara, si n-am fost la baie in ziua respectiva deloc, si merg a bea a doua zi, simt o durere si o intepatura si mai tare, dupa ce merg la baie, parca si durerea se mai liniseste... P.S. Mentionez ca am fost la kinoterapeut, m-a pocnit si mi-a zis ca n-am nimic, doar mi-a dat ceva pastile pentru cartijal, mi-a pocnit toate oasele, de la cap pana la degetele de la picioare, inca ceva, am fost si la Urolog, si mi s-a uitat cu aparatul "Ecograf" mi-a zis ca am nisip la rinichi si o micuta infectir, am primit antibiotic... Totusi, nu inteleg, de ce ma doare spatele si de ce simt o intepatura in rona lombara, intepatura s-ar simti intre inele L4 si L3. Inca ceva, mi-am facut si analizele de sange, urina, si scaun, totul o iesit bine, fara probleme, no stress.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Brune12 a răspuns:

Părerea mea este sa mergi sa faci un rmn sa vezi ce ai la spate sa vezi ce este asa esti mai sigur, numai bine