| SilentRain a întrebat:

De ceva vreme ma confrunt cu o situație,mă chinuiesc sa o remediez de ceva timp.
In urma unor probleme,am rămas cu anxietate pe care nu o aveam înainte și o foame constanta, de gol in stomac deși mănânc destul de des.
Încerc să consum cate mai multe lichide, sa mănânc sățios.
Nu mai știu cum să abordez situat, sa revin la ritmul meu normal.
Ce sfaturi aveți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ceri sfatul lui Ion, te rezolva elhee hee

| SilentRain explică (pentru Catrice):

Acum ești geloasă pe el sau cum?

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru Catrice):

-_- drogato

Nu exista niciun ion -_-

| Dismally a răspuns:

Lichidele nu prea tin de foame, cred ca mananci prea putin de asta ai acea senzatie. Mananca mai mult si alimente mai satioase, o sa treaca partea cu foamea, pentru anxietatea ai nevoie de alte metode de tratament.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru Dismally):

Iar tu asta ochi de pasăre tu nu mai răspunde tu primul la întrebările ei băieții mei îmi spune totul -_-

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru Dismally):

Ca vezi Doamne am link la nu știe ce ca vezi ca las eu acum pdf lui nu știu cine lasă vrăjeala ca nu merge cu mine te vad ce faci și știu ce faci foarte foarte bine -_-

| Dismally a răspuns (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Ce ai, nu ti-ai luat pastilele?

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Mănâncă sănătos adică mănânc sănătos nu dulciuri nu cafea nu redbul dacă vrei tu dacă nu vrei mănâncă ce vrei tu ce vrea inima ta