| Bratu_Ionut_1999 a întrebat:

De circa o saptamana ma doare foarte putin "noada cu**i" care ar putea fi cauza? N-am facut nimic ca sa ma doara.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anoonym a răspuns:

Poate stai prea mult pe scaun. ai grija i-ati mai bine un brau.e foarte bun..sa nu mai stai in frig! bafta

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu ai facut cumva abdomene pe o suprafata tare?

| SimonaCristina a răspuns:

Poate fi colica renala la debut. Durerea iradiaza apoi in organele genitale externe.

| Silviu_Respect_1991 a răspuns:

Probabil stai prea mult aplecat, ridici greutati, stai prin frig.

| Bratu_Ionut_1999 explică:

Mi s-a spus ca poate sa fie si din cauza cresterii ca ma doar inainte sa vina frigul si greutai n-am ridicat demult si aplecat nu stau

| Bratu_Ionut_1999 explică:

Cand zic noada zic osul nu inautru in organe