| Alissa193 a întrebat:

De citeva saptamini am inceput sa simt o durere sub sani.Nu ma prea dor sanii la propriu(cu toate ca la apasare simt o usoara durere), dar in special osul de sub ei(in partea de jos)-care la apasare ma doare mai tare.La sanul din partea stinga, la apasare simt dureri sus-stinga. Poate fi de la sutieni incomozi sau e altceva mai grav?
Mentionez ca am trecut de majorat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MissDyDee a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa te duci la un consult de specialitate sa nu ai ceva grav. dupa ce imi spui tu nu. mi dau seama ce ar putea fi daca zici ca te doare osu de sub ei..si pe mine ma mai apuca dureri asa dar pe mine ma doare cutia toracica si din alte probleme nu de la sutien. dar la tine chiar nu stiu ce ar putea fi. sfatul meu du-te la un doctor si spune-i ce anume te doare explica-i cum si poate stie el sa iti zica ce ai si cum sa tratezi. te pup si sper sa nu fie nimic gravhappy:*