| PsyhoChild a întrebat:

De doua trei zile simt un gust amar in gura si nu pot sta 5 minute fara sa scap de acel gust.Acel gust dispare numai daca tin ceva in gura de exemplu suc sau apa.De la ce sa fie? Este ca si cum as avea greata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sorinlelele a răspuns:

Nu stiu sigur, dar si eu patem asa si mancam ceva dulce, probabil este de la fiere, eu gustul amar il simteam dimineata cand ma trezeam

4 răspunsuri:
| IneedYouAlotBabe a răspuns:

Ai carii sau infecție :/ logic

| PsyhoChild explică (pentru IneedYouAlotBabe):

Infectie la ce? Eu ma spal pe dinti regulat

| IneedYouAlotBabe a răspuns (pentru PsyhoChild):

Nu sunt dentist :/ ai carii

| madalinalinalinalinalina a răspuns:

Este posibil sa ai o infectie.