| EllaChanLove a întrebat:

De două zile am o durere în partea inferioară a cotului de la mâna stângă, undeva la vene. Mă doare mai ales când îmi întind mâna. De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| PsyhoChild a răspuns:

Si eu am patit tot la fel.A durat 2-3 zile pana si-a revenit mana.Dar nu ma durea la vene.Nu puteam sa o intind si atat.Du-te la doctor...sa stii sa venele se pot sparge.Cand faceam analize se vedeau venele sparte din cauza acului.La tine poate fi mai grav si sa se rupa daca te fortezi prea tare, la mine erau doar intepate.