| belanelu123 a întrebat:

De doua zile nu ma simt bine deloc, dorm doar 3 ore de mancat daca mananc un ou imi este de ajuns pana a doua zi dupa amiaza(15:00-16:00)? Aveti vreo idee de la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Derkes a răspuns:

Lipsa de calciu si magneziu cel mai sigur.Totusi du-te la control

| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

O fi vreo amnezie dar ce te doare poate ai lipsa de calciu si incearca sa mananci mai mult cati ani ai? zi-mi mai intai unde te simti rau te doare capu sau ceva du-te la medicul de familie