| lazio9 a întrebat:

De fiecare data cand iau un Agocalmin a 2 -a zi cand deschid robinetul imi vine un miros puternic de clor, orice sursa de apa toata apa are un miros foarte puternic de clor, daca aprind robinetul de la 1 metru distanta imi vine un miros puternic asemanator cu al clorului toata apa am senzatia ca miroase a clor si nu am inteles de ce? Vine de la ficat? etc.multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Vine de la colecistul tau incarcat de fiere( bila), digestia nu mai este corespunzatoare si apare greata, sensibilitatea exagerata la mirosuri, migrena, oboseala exagerata.Toate astea sunt semnele unui colecist lenes.