| lazio9 a întrebat:

De fiecare data cand iau un Agocalmin a 2-a zi simt un gust ciudat in gura si un miros ciudat, puternic, in preajma apei cand ma apropii de apa sau ma spal sau pur si simplu beau apa mirosul se accentueaza simt un fel de miros de clor.il simt peste tot. iar cand ma indepartez de apa acel miros dispare. mi s-a intamplat doar cand iau Agocalmin, cateodata mai simt acelasi miros sub brat cand transpir puternic.In ultimii 7 ani am luat doar 3-4 agocalminuri, toate astea poate indica vreo afectiune al uni organ sau? multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| scarlethara a răspuns:

Poate ai probleme cu fierea! it recomand sa te duci la un doctor! Bunica mea are saraca
Nu exista vreo varsta la care sa nu te poti imbolnavi!
poate nu am dreptate dar totusi du*-te! insanatosire grabnica!