| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

De fiecare data cand ma spal pe cap imi ramane parul moale. Exista solutii sa il faca mai tare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Domnul de mai jos ti-a dat un paragraf dintr-un articol, eu ti-l dau pe tot
http://www.perfecte.ro/......calci.html
:))

| vocea a răspuns:

Aici depinde foarte mult de tipul tau de par. Daca firele tale sunt groase sau uscate, ar trebui sa folosesti balsam dupa sampon. Dar se pare ca firul de par reactioneaza mai bine atunci cand schimbi ordinea. Aplica balsamul, usuca parul cu un foehn timp de 5 minute pentru a-l lasa sa intre in par, apoi spala-l cu sampon pentru a indeparta excesul de produs. Vei avea un par perfect curat si lejer – fara reziduuri care il fac sa para gras

Răspuns utilizator avertizat
| presus a răspuns:

Schimba-ti samponul.

| Jager a răspuns:

Spala-te cu sampon 100% volum

| TonyStarkRO a răspuns:

Da-te cu gel/fixativ.

| danyel04 a răspuns:

Mergi la farmacie si cere o parere acolo