| mtw123 a întrebat:

De ieri ma cam doare umărul drept când încerc sa misc brațul in sus. Am căzut puțin in el, dar nu exagerat și nici de la o distanta mare. Poate fi ruptura sau ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca durerea persista mai mult de doua zile, atunci este posibila o fisurare.
In acest caz mergi la ortopedie pentru consult si tratament!