| anonim_4396 a întrebat:

De la cafea iti pot aparea cosuri pe corp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, de la cafea nu-ti apar cosuri pe corp, dar de la imbracaminte sintetica, cu siguranta iti apar.
Cauta sa imbraci, doar imbracaminte de bumbac (coton) 90-100% sau in (linen) si vei scapa de cosurile de pe corp.