| darius2010st a întrebat:

De la câți ani este sigur să bei Gfuel?(nu în cantități mari)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce este Gfuel?

| Design2021 a răspuns:

Nu exista un prag anume sa nu ai voie sa consumi, unele contin cofeina, este si varianta fara.

De la un energizant nu a murit nimeni.
In general energizantele nu sunt recomandate adolescentilor.