| maryanavl a întrebat:

De la ce am pete maronii pe fata va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Poate te-ai bronzat.
Te pup, pa pa! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Posibil probleme cu ficatul, alergie la ceva, mergi la medic.
Te pup!

| VladGH a răspuns:

Hei astea sunt de la soare, trebuie sa-ti pazesti fata de soare, asta nu este bronzat. Poti sa ai petele inca din anul trecut, ele ramin asa nu dispar.

| ceaiuldetei a răspuns:

Sunt oameni care s-au născut așa, sunt oameni care au probleme cu ficatul, sunt oameni care au o oarecare alergie (alimente, medicamente, detergenți, parfumuri).

Poți să întrebi pe oamenii apropiați ție, dacă tu consideră că treaba e prea problematică. Și în funcție de răspunsurile pe care le vei primi, bine ar fi să iei măsuri și să nu lași să se agraveze, în cazul în care e vorba despre altceva.

| GeorgeH17 a răspuns:

Poate ai alergie la anumite animale si daca ai stat in contact cu ele iti apar petele astea(eu asa patesc) sau daca ai schimbat aerul(ex:Bucuresti-->Suceava)

| musickid440 a răspuns:

Umm.poate o problema de piele thinking Sau poate te-ai bronzat laughing Vorbeste cu parintii inainte sa ne intrebi pe noi.