| andrey9999 a întrebat:

De la ce mi-au iesit ceva besici mici pe buza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Cornelcmn8 a răspuns:

Ti-ai limpezit buzele cu saliva sau apa si ai stat cu ele asa umede afara si batea vantul. Din cauza asta, asa patesc si eu.

| MiHaI a răspuns:

Nu ai baut apa cand ti-a fost sete ai baut apa dupa altcineva ai pus mana murdara la gura stai linistita o sati treaca poti sa te dai cu pasta de dinti sau sa iei un plasture atniherpetic de la farmacie

| Lexiiii a răspuns:

Probabil ti-a fost sete noaptea si nu te-ai dus sa bei apa.Sau ti-a fost scarba de ceva sau cineva.

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Probabil ca ti.au iesit de la mainile murdare bagate in gura sau punerea creionelor sau a altor unstentise de scris langa buze asta este doar o parere de.a mea nu zic caar fii si adevararata bafta multa sh succes big grin.

| Larissa_4909 a răspuns:

Probabil din cauza vantuluithinking
Sau ai mancat un fruct pe care nu l-ai spalat inainte de a-l consumahee hee