| anonim_4396 a întrebat:

De la ce provine daca se ridica clavicula din partea dreapta fara sa ma lovesc si ma doare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SweetPuppy a răspuns:

Poate ai probleme cu deltoidul...muschiul umarului...mai bine mergi la doctor

2 răspunsuri:
| PassingBY a răspuns:

Poate fi faptul că ai dormit într-o poziţie mai incomodă în ultimele nopţi.

| agathapurple a răspuns:

Sangele nu mai circula cum trebuie, muschii sunt tensionati. Roaga pe cineva sa.ti faca un masaj in zona respectiva timp de vreo 2-3 zile de cateva ori pe zi si o sa treaca.
De multe ori postura este de vina si faptul ca stai mult timp intr.o pozitie si nu faci miscare.