| Cristina2316 a întrebat:

De la ce vârsta îți poți face o albire de dinți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam de cand vezi ca se ingalbenesc.

| Bizon95 a răspuns:

Albirea de dinti nu e operatie
si poate fi facuta binemercic acasa, de unul singur, spalandu-te pe dinti si cu sare super fina si bicarbonat de sodiu
deci, dupa ce ai dintii permanenti, de la orice varsta (inainte, e pointless, ca oricum se schimba)