| Safire17 a întrebat:

De la dezvoltarea sanilor te doare si burta in zona buricului, cand intr-o parte cand in alta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Este posibil să urmeze să-ți vină menstruația.
Sensibilitatea sânilor și durerea în zona buricului și a ovarelor sunt simptome premenstruale.
Sănătate!

3 răspunsuri:
| Safire17 explică:

Nu mi-a venit menstruatia!

| Safire17 explică:

Prietene, ai o funda big grin

| alexaalexandraa a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te doara si burta in zona buricului. Mergi la medic daca nu iti trece durerea.