| Joyfetih a întrebat:

De la un timp noaptea mă înțeapă pieptul in zona inimii, vreau sa mentionez ca am fost cam stresat in perioada asta.Ma ia o durere in zona inimii ca un junghi si tine in jur de 15 minute dupa care trece.In acest timp trebuie sa raman nemișcat si sa respir incet daca nu m-ar intepa foarte tare zona aia.Ce problema am? E ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mda, așa începe numărătoarea inversă.
La medic să ți-o oprească.

| anonimg a răspuns:

Mergi la un control. Și renunță la stres.

| ONR1R4 a răspuns:

Du-te la medic imediat nu e de jucat cu asa ceva baiete fugi la medic