| Beiiby a întrebat:

De maine vreau sa ma apuc de dieta Dukan, vreau sa slabesc in jur de 20 kg.Ma puteti ajuta cu sfaturi va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pati2021 a răspuns:

Nu uita sa faci sport, nu stiu exact in ce consta dieta, dar ai grija sa nu exagerezi, chiar daca iti ia 3 luni in loc de o luna sa reusesti ce ti-ai propus, trebuie sa tii cont si de sanatate, sa nu-ti epuizezi corpul!