| anonim_4396 a întrebat:

De mic am avut o problema ciudată, daca mă loveam sau mă strângea cineva de organul genital, simțeam o durere in zona dinților de jos. Încă o am. Care ar putea fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

De unde sa stim noi?
laughing

| Nume6 a răspuns:

Durerea aceea apărea din cauză că nervii organismului sunt într-o strânsă legătură. Nu e nimic de rău. E ceva cât se poate de normal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Poate de aceea o adoptat poziția aia încă îl dor gogonelele laughing cauza ar fi ca o rămas fără moștenitori ii recomandam vasectomia laughing ca să nu îl mai doară dinții de jos.