| Maximflorina a întrebat:

De multe ori ma doare capul. imi vn sa vomit si ma doare burta de mult timp! Ce sfat imi putti da?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Să mergi la MEDIC laughing

Simptomele descrise de tine pot avea numeroase cauze şi pot fi independente - deci, NU avem cum să ghicim despre ce afecţiune poate fi vorba...

Mergi la medicul de familie pentru un control şi, eventual, Trimitere la analize/investigaţii suplimentare!

Toate cele bune.

| PedoBarbie a răspuns:

Du-te la medic!

| mihu2579 a răspuns:

Sa fac o vizita la un medic, viata e prea importanta ca sa o tratezi dupa sfaturi de pe net!