| IonutPetre12 a întrebat:

De sambata seara am avut febra pana aseara (n-am avut cu ce sa o masor dar cred ca e 38 39)m-am simtit slabit, ameteam daca mergeam. Apoi aseara a inceput sa ma doara testiculul stang si burta.Acum ma doare doar testiculul stang de cam 24 de h.E grav? Nu raspundeti daca o sa ziceti sa ma duc la doctor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu raspund ca trebuie sa te duci la doctor. Cine crezi ca te-ar face bine, TPU?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si cum ai vrea sa iti rezolvi problemele medicale? Din sfaturile unor necunoscuti nepriceptui de pe un forum unde media de varsta e 12 ani?

| Denisa0954 a răspuns:

Si ti se pare ca esti înconjurat de doctori aici? Normal ca majoritatea iti vor spune sa mergi la doctor. (Asta daca iti va răspunde cineva)

| oz_1736 a răspuns:

Eu as spune sa mai stai 2 zile linistit, fara doctori. Apoi ia telefonul in pat langa tine si daca ti-e rau suni la 122, ca vin doctorii la tine. Mafiotii se trateaza la domiciliu

| Rares111111 a răspuns:

Mai bine mergi la doctor ca sa fii sigur ce boala ai ca noi nu iti putem spune sigur ce boala ai si ar trebui sa mergi cat mai repede posibil, poate se agraveaza.