| X3RO a întrebat:

De un an am dureri destul de dese in zona tibiei. Cateva zile/saptamani nu simt nimic si apoi pentru cateva saptamani sau luni ma doare mereu. Nu ma doare cand calc, doar cand ma ating. Mentionez ca joc fotbal ( dar nu m-am lovit ) si am 65 kg la 1, 72. Vreun sfat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să îți faci o radiografie să vezi care-i problema.

| alina2k18 a răspuns:

Sa vezi un medic ortoped sau medic de recuperare.
Corpul e destept si ne 'spune' cand e ceva in neregula : ne doare.