| Vandici1Matei2 a întrebat:

De unde pot comanda dulciuri aromate cu puține calorii(de preferat 0)?

Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

0 calorii? Pai numai apa cred ca are zero calorii

| al0o0o0 a răspuns:

Nu gasesti dulciuri cu 0 calorii sau daca sunt nu stiu ce ar fi alea, pana la urma si fructele au calorii, totul are calorii.

| RealKing01 a răspuns:

Pravaliamofturi.ro
https://emag.ro/supermarket/d

| RAY a răspuns (pentru RealKing01):

Acolo nu e nimic cu calori putine