| lover123 a întrebat:

De unde pot cumpara lecitina, o gasesc in farmacie? si care este cea mai buna? este vreuna care iti mareste puterea de concentrare ma scapa de stres? si pretul as dori sa il stiu.mentionez nu doresc sa isi faca efectul in 3-4 zile ma multumesc si in 2 saptamani chiar si mai multbig grin fundabig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| カルメン a răspuns:

Si eu iau lecitina, de la walmark, se gaseste in farmacii si nu este nici scumpa

| lover123 explică (pentru カルメン):

Si te ajuta cu ceva?

| lover123 explică (pentru カルメン):

Inca ceva, daca nu mai folosesc dupa nu are nimic, nu? se da cu reteta ceva? are efecte secundare?

| カルメン a răspuns (pentru lover123):

Nu are efecte secundare chiar ajuta la dizolvarea depozitelor de grasimi si colesterol de pe suprafata interna a vaselor de sange. da ma ajuta invat si retin mai usorhappy nu are nimic daca dupa un timp nu mai folosesti.

| lover123 explică (pentru カルメン):

Deci eu m-am apucat sa invat pentru permis dar nu pot retine nimic, citesc dar nu imi ramane nimic in minte. tu de care folosesti? in cat timp isi face efectul? inca ceva am 18 ani fara 3 luni, conteaza varsta?happy

| カルメン a răspuns (pentru lover123):

Nu conteaza varsta, eu invat pentru bac, isi face efectul in 2 sau 3 saptamani.eu folosesc walmark, ai sa vezi ca este eficienta.

| lover123 explică (pentru カルメン):

Ok multumes succes la bac, cred ca la anul o sa iau daca vad ca face efectul acum pentru permis o sa iau si la anul cand o sa invat pentru bacbig grin

| カルメン a răspuns (pentru lover123):

Multumesc! bafta si tie la examenul pentru permishappy

12 răspunsuri:
| corinusdeplus a răspuns:

Http://www.vitaplus.ro/search/lecitina_pret/pag-1 Incearca aici, poate iti formezi o parere.

| anutza6117 a răspuns:

20 lei.se gaseste la orice farmacie

| deeutsik a răspuns:

Lecitina costa 20lei in farmacii
dar exista si lecitina cu soia pe care o gasesti in hofigal pentru ca este naturista si costa 8-9 lei

| lover123 explică (pentru deeutsik):

Dar care este mai buna?

| deeutsik a răspuns:

Nu e nevoie de reteta..si nu are nimic daca te opresti din luatwinking