| wannabe a întrebat:

De unde pot cumpăra un irigator de clismă de calitate? Întrebarea este adresată DOAR celor care au folosit și cumpărat un asemenea lucru

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din farmacii sau drogherii.
Atentie mare la folosire, fiindca se pot produce leziuni grave!
A se folosi doar de persoane cunoscatoare, cu experienta!

| wannabe explică (pentru Bula):

Detalii

| Bula a răspuns (pentru wannabe):

Daca ridici prea mult poti provoca rani grave.
Daca nu ridici destul, atunci nu face efectul dorit (spalare completa).
Folosirea se invata la invatamantul sanitar.

Pretul difera in functie de model si vanzator, de la 50 lei in sus.

| Violleta2022 a răspuns:

Din farmacie!

| wannabe explică (pentru Violleta2022):

Care? Cat costa? Care-i mai bun dupa propria ta experienta?