| Dana2103 a întrebat:

De unde se pot lua steroizi androgeni ca enantat? Surse ma intereseaza, sa fie sigure, va rog
Nu incepeti sa-mi spuneti ca nu este sanatos sau alte lucruri.
Mai bine ocoliti intrebarea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| AureliusTPU a răspuns:

Il poti lua de pe EBAY

| Dana2103 explică (pentru AureliusTPU):

Da?

| AureliusTPU a răspuns (pentru Dana2103):

Asa stiu

| AureliusTPU a răspuns (pentru Dana2103):

Se vinde multeee pe ebay (ce vrei si ce nu vrei)

| ValentinGabi a răspuns:

Caută pe net se găsesc pe mai multe site uri sau caută la tine în oraș la magazine de suplimente

| Dana2103 explică (pentru ValentinGabi):

La magazine de suplimente? Steroizii nu sunt suplimente ci medicamente. Nu le vinde oricine

| Simpatic a răspuns (pentru AureliusTPU):

Da,dar cand vin si trec prin vama si aia vad ce ai comandat nu o incurci?
Asta e ideea sa fii atent la ce cumperi

| Dana2103 explică (pentru Simpatic):

Voiam sa le comand de pe net, nu cred ca este ilegal.

| Simpatic a răspuns (pentru Dana2103):

Ba eu zic ca este ilegal, odata ce sunt substante interzise ca si steroizii anbolizanti sau ma insel?
Si culmea ca steroizi se pot comanda si din farmacii dar alta este cu reteta, desi in practica eu unul nu stiu nicio persoana care sa fi primit de la doctor pe reteta steroizi anabolizanti sau de alta natura cum este in cazul tau.
Nu stiu cat e de sigur sau nesigur dar iti asumi un risc atunci cand nu ai si un document, parerea mea.
Daca ai nevoie vitala de asa ceva si mai ales nu gasesti un medic dispus sa te ajute, poti incerca si varianta net dar sa nu crezi ca astia de pe la vama sunt idioti, isi dau seama imediat cand intra substante in tara supuse unor conditii, si sa nu ai probleme.
Vazusem ca exemplu pe blogul unui vloger ca zicea ca au fost prin afara facute arestari de catre politie asupra unora de comandau de pe ebay sau alte platforme camere de spionat, deci politia ii lasa sa ridice comanda si cand mergeau sa ridice coletul erau arestati, acum nu stiu in ce tara si in ce conditii, ca fiecare tara are si ea regulile si legile sale proprii pe langa cere generale, de multe ori ce e interzis intr-un stat in altul poate sa fie permis.
Deci de multe ori ne asumam riscuri daca comandam prostioare.

| Dana2103 explică (pentru Simpatic):

Nu eu am nevoie de androgeni
Dar da, daca vorbim de steroizi, e ilegal.
Credeam ca faci referire la alte medicamente

| AureliusTPU a răspuns (pentru Simpatic):

Nu cred, ar trebui sa fie cel care a trimis ca de exemplu tu ai luat dintr-un market o paine dar are mucegai si sunt trasi la raspundere angajatii si restul dar din cate stiu nu ar trebui dar nu iti zic cu 100% incredere.Am luat si eu de pe ebay cand am fost in Anglia si nu s-a intamplat nimic d