| ALEXANDRA1356 a întrebat:

De vineri, ma confrunt cu o durere puternica deasupra soldului drept, si mai redusa in dreptul si in stanga sa. Mentionez ca durerea mi se lasa si in picior in partea de sus, fiindu-mi destul de greu sa folosesc piciorul drept. ( Apendicele il am scos. ).
Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

Ar putea fi un inceput de hernie de disc, cel mai corect este sa mergi la medicul de familie, el te va indruma negresit! te doare cumva si coloana?

| unknownn a răspuns:

Pai daca stai capra 7 ore pe zi, ce pretentii mai ai?

| paul55 a răspuns:

Salut, pai daca ai scos apendivul eu cred ca ai facut febra musculara si ar trebui sa te duci la un doctor de familie daca este asa de puternica. Sper sa te faci bine!

| paul55 a răspuns:

Salut pai daca a i apendicitele scoase insemna ca ai facut febra musculara si ar trebui sa mergi la un doctor de familie. îţi doresc insanosire gravnica!

| ElecktroFloweR a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la medic, el iti poate spune sigur ce probleme ai.winking