| Radandam a întrebat:

De vre o luna jumatate,am observat ca o parte din capul penisului a rămas rosu, nu sunt bubite sau are vreo forma, dor este o zona roșie.Ce credeti ca poate fi? Sau cum sa fac sa dispară? Multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Recomandat ar fi sa apelezi la un medic specialist.
El iti poate da tratamentul potrivit.