| BeatriceBeatriceBea a întrebat:

De vreo 2 zile ma simt rau. Ma doare capul, ma simt obosita, n-am chef de nimic, as sta toata ziua numai in pat, nu ma simt bine pe picioare, le simt moi, n-am putere, uneori am senzatia de greata, nu am deloc pofta de mancare. am luat calciu dar degeaba straight face ce poate sa fie? straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MrAnonym a răspuns:

Du-te la spital. Poate fi o boala cv.

| Fiorella18 a răspuns:

Acestea sunt simptome comune pentru mai multe boli, nu iti poate spune nimeni de aici exact ce este, numai la medic, daca mergi si faci si niste analize. Poate fi de la toxine acumulate in corp, poate fi o dereglare hormonala, poate chiar lipsa de ceva in organism, numai medicul iti va pune diagnosticul corect.